Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Dzień Wolontariusza w MOPS

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W czwartek 7 grudnia 2017 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sosnowcu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu Pani Monika Holewa oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej UM Pani Sabina Stanek podziękowały wolontariuszom za poświęcenie czasu, energii, umiejętności i wielkiego serca w organizację pomocy dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Sosnowca.

Miło było przyjąć zaproszenie na to spotkanie. Przedstawicielami wolontariuszy z naszej szkoły byli: Alicja Maśląg z klasy 3B oraz Krzysztof Palędzki z klasy 3A.
Podczas spotkania wręczone zostały dyplomy uznania dla Wolontariuszy najaktywniej działających w Wolontariacie MOPS Sosnowiec, jak również upominki przygotowane z okazji Międzynarodowego Święta Wolontariusza.

 

Odsłony: 1394

Kampanie i programy