Dzień Wolontariusza w MOPS

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W czwartek 7 grudnia 2017 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sosnowcu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sosnowcu Pani Monika Holewa oraz Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej UM Pani Sabina Stanek podziękowały wolontariuszom za poświęcenie czasu, energii, umiejętności i wielkiego serca w organizację pomocy dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Sosnowca.

Miło było przyjąć zaproszenie na to spotkanie. Przedstawicielami wolontariuszy z naszej szkoły byli: Alicja Maśląg z klasy 3B oraz Krzysztof Palędzki z klasy 3A.
Podczas spotkania wręczone zostały dyplomy uznania dla Wolontariuszy najaktywniej działających w Wolontariacie MOPS Sosnowiec, jak również upominki przygotowane z okazji Międzynarodowego Święta Wolontariusza.