Szkolenie dla wolontariuszy

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W dniu 2 października 2017 r. w siedzibie Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Rzeźnicza 12 odbyło się szkolenie „Animator czasu wolnego dla dzieci”. W szkoleniu uczestniczyli wolontariusze naszej szkoły. Na zajęciach wolontariusze dowiedzieli się na czym polega praca animatora, poznali metody i techniki pracy z dziećmi oraz nabyli umiejętności praktyczne.
Szkolenie zostało przeprowadzone przez RCW z Katowic w ramach projektu „Śląskie. Wolontariat!”, współfinansowanego z funduszy Samorządu Województwa Śląskiego.