Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Mikołajki z Wolontariatem

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. Wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w organizowanej w Kinie Helios imprezie Mikołajkowej. Wolontariusze jako Brygada Świętego Mikołaja towarzyszyli dzieciom w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja i oczywiście na prezenty. Dzieci miały okazję spotkać Olafa, Reniferki, Aniołki i pomocników Świętego, którzy rozdawali słodkości, opowiadali różne anegdoty, wszystko aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Już dziś życzymy wszystkim dzieciom, tym małym i dużym wymarzonych prezentów od Mikołaja.

Odsłony: 533

Kampanie i programy