Mikołajki z Wolontariatem

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. Wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w organizowanej w Kinie Helios imprezie Mikołajkowej. Wolontariusze jako Brygada Świętego Mikołaja towarzyszyli dzieciom w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja i oczywiście na prezenty. Dzieci miały okazję spotkać Olafa, Reniferki, Aniołki i pomocników Świętego, którzy rozdawali słodkości, opowiadali różne anegdoty, wszystko aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Już dziś życzymy wszystkim dzieciom, tym małym i dużym wymarzonych prezentów od Mikołaja.