Finał zbiórki świątecznej

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W grudniu 2017 r uczniowie klas 3 gimnazjum na zajęciach technicznych wykonywali kartki świąteczne, ozdoby oraz stroiki. Wykonane prace przekazali na rzecz podopiecznych MOPS w Sosnowcu - szczególnie dla seniorów. Poza tym wolontariusze zorganizowali zbiórkę produktów spożywczych długoterminowych oraz chemii użytkowej. W dniu 20 grudnia 2017 r. uczniowie przekazali wszystkie podarowane rzeczy na ręce pani Barbary Kaszy - koordynator wolontariatu MOPS Sosnowiec.

Jednocześnie wolontariuszka Alicja Maśląg oraz Krzysztof Palędzki udali się z Panią Barbarą by pomóc w organizacji Wigilii dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Sosnowcu. Gratulujemy postawy!!!