Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Finał zbiórki świątecznej

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: środa, 20 grudzień 2017 Nadhi

W grudniu 2017 r uczniowie klas 3 gimnazjum na zajęciach technicznych wykonywali kartki świąteczne, ozdoby oraz stroiki. Wykonane prace przekazali na rzecz podopiecznych MOPS w Sosnowcu - szczególnie dla seniorów. Poza tym wolontariusze zorganizowali zbiórkę produktów spożywczych długoterminowych oraz chemii użytkowej. W dniu 20 grudnia 2017 r. uczniowie przekazali wszystkie podarowane rzeczy na ręce pani Barbary Kaszy - koordynator wolontariatu MOPS Sosnowiec.

Jednocześnie wolontariuszka Alicja Maśląg oraz Krzysztof Palędzki udali się z Panią Barbarą by pomóc w organizacji Wigilii dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Sosnowcu. Gratulujemy postawy!!!

Odsłony: 642

Kampanie i programy