Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wolontariusze naszej Szkoły zagrali dla WOŚP

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: czwartek, 18 styczeń 2018 Nadhi

W niedzielę 14 stycznia 2018 odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w tym roku wolontariusze naszej Szkoły nie zawiedli. Wolontariusze zbierali pieniądze na wyposażenie oddziałów neonatologicznych w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry.
Dodatkowym Wsparciem dla sosnowieckiego WOŚP było zorganizowanie „Przystanku ciepła”, czyli miejsca, gdzie każdy z wolontariuszy po okazaniu identyfikatora mógł rozgrzać się gorącym napojem i naładować baterie do dalszej kwesty. Nie zabrakło również atrakcji przed „Przystankiem Ciepła”, gdzie można było potańczyć przy muzyce, którą zaserwowali motocykliści.

Ukoronowaniem całego dnia było wspólne odpalenie światełka do nieba podczas finału Orkiestry na Górce Środulskiej.

Zapraszamy do Galerii

 

Odsłony: 621

Kampanie i programy