Podsumowanie 26 Finału WOŚP w SZÓSTCE

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: poniedziałek, 05 luty 2018 Nadhi

W ostatnim tygodniu przed feriami 2018 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie pracy wolontariuszy naszej Szkoły podczas 26 Finału WOŚP, który miał miejsce 14.01.2018 r. W szkole gościł szef sosnowieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pan Janusz Kłosowicz, który osobiście podziękował wolontariuszom za wkład jaki włożyli podczas kwestowania. Naszym wolontariuszom podczas finału 14.01.2018 roku udało się zebrać kwotę 11.164,84 PLN.

Uczniowie, którzy zebrali najwięcej do puszek kwestorskich zostali docenieni przez pana Janusza Kłosowicza poprzez drobne upominki, wszyscy zaś wolontariusze otrzymali drobne gadżety z PLAY. Cieszymy się, że wkład naszych uczniów przyczyni się do pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Mamy nadzieje, że za rok liczba wolontariuszy wzrośnie.

Zapraszam do fotogalerii: