Wielkanocne wsparcie uczniów dla Hospicjum Św. Tomasza

Kategoria: Wolontariat Opublikowano: wtorek, 27 marzec 2018 biblioteka6

Już po raz drugi prace plastyczne wykonane przez uczniów klas gimnazjalnych naszej szkoły zostały przekazane dla Hospicjum Św. Tomasza przy Zagłębiowskim  Centrum Wsparcia.

Przepiękne, kolorowe prace wykonane techniką modułowego origami uprzyjemnią ten wielkanocny, świąteczny czas podopiecznym placówki opiekuńczej. Te małe dzieła sztuki przekazały w imieniu autorów panie: Anna Madeksza i Olga Mika. Jeszcze raz w tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim autorom.