Wycieczka do Zakopanego i Szczawnicy

Kategoria: Z życia klas 7-8 Opublikowano: poniedziałek, 27 maj 2019 Nadhi

W dniach 8-10 maja 2019 r. uczniowie kl. 3d i 3g gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego i Szczawnicy. Wszyscy doskonale radzili sobie na górskim szlaku wiodącym do Morskiego Oka z przepięknym wodospadem Mickiewicza. Widoki były, że zapierało dech w piersiach. Krupówki, kaplicę na Jaszczurówce i skocznie narciarskie to sztandarowe miejsca w Zakopanem, których nie mogliśmy pominąć.

W czwartek wieczorem młodzież uczestniczyła w spektaklu "Takie małe nic - varietes" w Teatrze Witkacego. Spektakl zabrał nas w cudowną podróż do lat 20-tych i 30-tych XX wieku. W ostatnim dniu wycieczki zwiedziliśmy zamek w Niedzicy i uczestniczyliśmy w spływie przełomem Dunajca. To był naprawdę udany wyjazd, który zostanie na długo w pamięci.