Wycieczka do ENERGYLANDII w Zatorze

Kategoria: Z życia klas 7-8 Opublikowano: niedziela, 16 czerwiec 2019 Nadhi

Wycieczki szkolne są dla uczniów doskonałą formą integracji i wspólnej zabawy z rówieśnikami. Wyjazdy całą klasą to także świetna okazja do poznawania nowych miejsc i spędzenia czasu razem.

Takie wyjazdy pozostają w pamięci na długie lata, dlatego warto zadbać o naprawdę dobry pomysł na wycieczkę szkolną. Jedną z najciekawszych w naszej szkole , organizowanych od kilku lat dla chętnych uczniów klas gimnazjalnych oraz 7 i 8 jest wycieczka szkolna do parku rozrywki. A jeśli park rozrywki, to tylko Energylandia! W tym roku wyjazd odbył się 10.06 pod opieką nauczycielek:I.Flak, A.Janus, E.Imiolczyk, E.Matysek, B.Rokity i E.Rudzkiej.  To była wspaniała, pełna adrenaliny zabawa.