Mikołajki w Krakowie

Kategoria: Z życia klas 7-8 Opublikowano: piątek, 13 grudzień 2019 Aneta Miodek

6.12.2019 klasy VIIC i VIIIB pod opieką Pań Ì. Flak , A. Ubowskiej B. Rokity i A. Czerneckiej uczestniczyły w Mikołajkowej wycieczce do Krakowa. Pierwszym punktem naszego wyjazdu było zwiedzanie Domu J.Matejki, który gromadzi ok.8 tys. pamiątek po jednym z najwybitniejszych polskich malarzy historycznych.

Spacerem udaliśmy się zwiedzać  bajecznie ozdobiony i oświetlony o tej porze roku Rynek duży i mały ,Kościół Mariacki , Sukiennice i Jarmark Świąteczny. Ostatnim punktem programu był spektakl w Teatrze Bagatela pt.  May Day 2 świetna komedia zagrana po mistrzowsku, która doprowadziła nas niejednokrotnie do łez.