Wizyta w przedszkolach

Kategoria: Z życia klas 7-8 Opublikowano: poniedziałek, 03 luty 2020 Aneta Miodek

Na przełomie grudnia i stycznia ośmioklasiści odwiedzili zaprzyjaźnione przedszkola w ramach wzajemnej współpracy. Uczniowie przygotowali koncert kolęd, który zaprezentowali  6  i 5 latkom. Odwiedziliśmy Przedszkole Miejskie nr 27, 12, 30 i Przedszkola Prywatne "Skrzaty z przyszłością" oraz  "Bajkowo i Sportowo". Wspólne kolędowanie wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Podczas występu panowała atmosfera radości i serdeczności , wspaniale razem bawiliśmy się.