Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wizyta w przedszkolach

Kategoria: Z życia klas 7-8 Opublikowano: poniedziałek, 03 luty 2020 Aneta Miodek

Na przełomie grudnia i stycznia ośmioklasiści odwiedzili zaprzyjaźnione przedszkola w ramach wzajemnej współpracy. Uczniowie przygotowali koncert kolęd, który zaprezentowali  6  i 5 latkom. Odwiedziliśmy Przedszkole Miejskie nr 27, 12, 30 i Przedszkola Prywatne "Skrzaty z przyszłością" oraz  "Bajkowo i Sportowo". Wspólne kolędowanie wprowadziło nas wszystkich w świąteczny nastrój. Podczas występu panowała atmosfera radości i serdeczności , wspaniale razem bawiliśmy się.

Odsłony: 204

Kampanie i programy