Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 Aneta Miodek

29 maja w naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące zasad udzielania pierwszej  pomocy przedmedycznej, które przeprowadzili uczniowie klasy  ratowniczej z VII LO w Sosnowcu. Starsi koledzy zaprezentowali uczniom klas trzecich pokaz czynności ratujących życie, którego celem było przekazania wiedzy z zakresu sposobów postępowania w sytuacjach zagrożenia życia. Omówili zasady  skutecznego reagowania w sytuacjach kryzysowych. „Mali ratownicy”  z dużym zaangażowaniem ćwiczyli  praktyczne umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Odsłony: 353

Kampanie i programy