Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Europejski Tydzień Sportu

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: poniedziałek, 14 październik 2019 Aneta Miodek

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie klas 3 wzięli udział w  ogólnoeuropejskiej kampanii mającej promować aktywność fizyczną. W hali sportowej MOSiR w Milowicach odbyły  się lekkoatletyczne zajęcia ruchowe .

Zajęcia prowadzone były przez trenerkę lekkiej atletyki - panią Małgorzatę Górecką. Podczas spotkania dzieci poznały najpopularniejsze konkurencje lekkoatletyczne, wzięły też udział w konkursach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami.

 
Odsłony: 239

Kampanie i programy