Europejski Tydzień Sportu

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: poniedziałek, 14 październik 2019 Aneta Miodek

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie klas 3 wzięli udział w  ogólnoeuropejskiej kampanii mającej promować aktywność fizyczną. W hali sportowej MOSiR w Milowicach odbyły  się lekkoatletyczne zajęcia ruchowe .

Zajęcia prowadzone były przez trenerkę lekkiej atletyki - panią Małgorzatę Górecką. Podczas spotkania dzieci poznały najpopularniejsze konkurencje lekkoatletyczne, wzięły też udział w konkursach. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami.