Musztra dla klas 3:)

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: wtorek, 12 listopad 2019 Aneta Miodek

Uczniowie klas mundurowych VII LO w Sosnowcu przeprowadzili zajęcia dydaktyczne z uczniami klas III. Zaprezentowali pokaz musztry swojej drużyny. Młodsi uczniowie z podziwem obserwowali występ, a następnie ćwiczyli elementy musztry. Ćwiczenia obejmowały sprawne zajmowanie miejsca w szyku podczas zbiórki, marsz krokiem równym i defiladowym, zwroty w miejscu.

Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem nie tylko wśród chłopców, ale także dziewczynek, które doskonale radziły sobie  podczas wykonywanych ćwiczeń.