"Pierwszy dzwonek" dla uczniów klas pierwszych!

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: czwartek, 03 wrzesień 2020 Ewa Matysek

2 września w naszej szkole zabrzmiał "Pierwszy dzwonek" dla uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się schodami od parteru aż do trzeciego piętra. Spacerowi towarzyszył dźwięk dzwonka oraz gromkie brawa starszych kolegów. Takie powitanie uczniów klas pierwszych stanowi tradycję szkoły. Na pamiątkę najmłodsi uczniowie naszej szkoły otrzymali od Pani Dyrektor mgr Iwony Szumilas - Kasińskiej wpinki z logo szkoły. Życzymy udanego roku szkolnego 2020/2021. Powodzenia!