Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

"Pierwszy dzwonek" dla uczniów klas pierwszych!

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: czwartek, 03 wrzesień 2020 Ewa Matysek

2 września w naszej szkole zabrzmiał "Pierwszy dzwonek" dla uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się schodami od parteru aż do trzeciego piętra. Spacerowi towarzyszył dźwięk dzwonka oraz gromkie brawa starszych kolegów. Takie powitanie uczniów klas pierwszych stanowi tradycję szkoły. Na pamiątkę najmłodsi uczniowie naszej szkoły otrzymali od Pani Dyrektor mgr Iwony Szumilas - Kasińskiej wpinki z logo szkoły. Życzymy udanego roku szkolnego 2020/2021. Powodzenia!

Odsłony: 274

Kampanie i programy