Mikołajki w 1A

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: czwartek, 11 grudzień 2014 Aneta Miodek

Do klasy 1A zawitał 5 grudnia św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach inicjowanych przez Mikołaja. Julia Perek zaśpiewała kolędę w j. angielskim. Wielu uczniów pochwaliło się swoją wiedzą, odgadując ciekawe zagadki z księgi św. Mikołaja. A wszyscy uczestnicy spotkania razem z mamami podzielenie na odgłosy 3 instrumentów pod dyrygenturą Mikołaja wskazującego rękoma, nogami i oczami, odegrali utwór orkiestrowy, pełen radości, śmiechu i pomyłek. Spotkanie zwieńczone zostało rozdaniem przez Mikołaja każdemu z dzieci worka ze słodyczami i prezentami. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Mikołaj pożegnał wszystkich i pobiegł do następnych oczekujących na jego dary.

Odsłony: 2089