Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Mikołajki w 1A

Kategoria: Z życia klas I-III Opublikowano: czwartek, 11 grudzień 2014 Aneta Miodek

Do klasy 1A zawitał 5 grudnia św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach inicjowanych przez Mikołaja. Julia Perek zaśpiewała kolędę w j. angielskim. Wielu uczniów pochwaliło się swoją wiedzą, odgadując ciekawe zagadki z księgi św. Mikołaja. A wszyscy uczestnicy spotkania razem z mamami podzielenie na odgłosy 3 instrumentów pod dyrygenturą Mikołaja wskazującego rękoma, nogami i oczami, odegrali utwór orkiestrowy, pełen radości, śmiechu i pomyłek. Spotkanie zwieńczone zostało rozdaniem przez Mikołaja każdemu z dzieci worka ze słodyczami i prezentami. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach. Mikołaj pożegnał wszystkich i pobiegł do następnych oczekujących na jego dary.

Odsłony: 2089

Kampanie i programy