Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Podróż dookoła świata

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019 Aneta Miodek

W podróż dookoła świata wybrali się uczniowie klasy 5a, którzy swoją przygodę przeżyli w Teatrze Śląskim podczas spektaklu pt. „W 80 dni dookoła świata”. Główny bohater Fileas Fogg postanowił przemierzyć kulę ziemską i udowodnić kolegom, że rzeczy z pozoru niemożliwe mogą stać się naszym udziałem.

Wystarczą dobre chęci, dokładny plan, towarzystwo niezawodnego przyjaciela i odrobina szczęścia. Bohater udowodnił swoje racje niedowiarkom, a aktorzy Teatru Śląskiego pokazali, że w ciągu dwugodzinnego spektaklu można przeżyć wspaniałą przygodę, nie ruszając się z miejsca. Swoją grą oczarował publiczność Michał Rolnicki, który wcielił się w postać głównego bohatera. Dodatkowe atuty spektaklu tj.: żywiołowa akcja, mocne brzmienie muzyki, bogata scenografia  i kolorowe kostiumy nie pozwoliły oderwać wzroku od wydarzeń przedstawionych na scenie.
Taka przygoda nie zdarza się często, dlatego uczniowie z pewnością jeszcze długo będą ją wspominać.

Odsłony: 523

Kampanie i programy