Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wyjście klas czwartych do kina

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: środa, 04 grudzień 2019 Ewa Matysek

W dniu 4 grudnia z okazji zbliżających się Mikołajek uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami udali się do kina Helios na film pt. „Śnieżna paczka”. Główny bohater Swifty marzy, by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną  z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Towarzyszą temu liczne zabawne perypetie połączone z morałem. To bardzo pouczająca i  wesoła historia, którą uczniowie obejrzeli z radością.

Odsłony: 194

Kampanie i programy