Wyjście klas czwartych do kina

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: środa, 04 grudzień 2019 Ewa Matysek

W dniu 4 grudnia z okazji zbliżających się Mikołajek uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami udali się do kina Helios na film pt. „Śnieżna paczka”. Główny bohater Swifty marzy, by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną  z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Towarzyszą temu liczne zabawne perypetie połączone z morałem. To bardzo pouczająca i  wesoła historia, którą uczniowie obejrzeli z radością.