Wigilia w klasie 6c

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: niedziela, 29 grudzień 2019 Administrator_Gabriela Źrałek

Wigilia klasowa w 6c odbyła się w niezwykłej atmosferze, pełnej radości, uśmiechu, dobrych życzeń, wzajemnej życzliwości, miłych wspomnień, ale też i wzruszeń oraz refleksji, że wigilia w takim gronie już się nie powtórzy...

Były smakołyki przygotowane przez uczniów i rodziców, kolędy, łamanie się opłatkiem oraz... list od św. Mikołaja, który przygotował dla wszystkich indywidualne kartki z osobistymi życzeniami. Klasę odwiedził również "niespodziewany" gość - Pani Małgorzata Parlak.

Rodzicom - za pomoc w organizacji wspaniałej klasowej wigilii - serdeczne podziękowania składa wychowawczyni Gabriela Źrałek.