LEKCJA W KINIE

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: środa, 12 luty 2020 Aneta Miodek

Dnia 5 II 2020 roku Uczniowie klas IV- V wraz  Wychowawcami uczestniczyli w lekcji  filmowej nt. Jak powstaje komiks? połączonej z projekcją filmu pt. ŁOWCY CZAROWNIC.
Uczniowie podczas lekcji przekonali się, że komiksy tworzono już w prehistorii, poznali najpopularniejszego bohatera europejskiego komisu i dowiedzieli się, kim jest inker.
Seans filmowy dostarczył wielu wzruszeń. Uczniowie mogli się przekonać, jak dzięki uzdrawiającej mocy bliskości i bezgranicznej akceptacji każdy z Nas może stać się super bohaterem.