Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uczniowskie fascynacje lekturami

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: sobota, 28 listopad 2020 Ewa Matysek

„Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa” – ta fantastyczna lektura pochłaniała niedawno uwagę uczniów klasy 5c. Magiczny świat zimowej krainy, walka dobra ze złem i ciekawi bohaterowie wyraźnie oczarowali piątoklasistów. Któż nie chciałby przeżyć takiej przygody, jak Łucja i jej rodzeństwo? Młodzi czytelnicy z chęcią wykonali piękne i pomysłowe lapbooki – otwierane książki i makiety szaf zawierające usystematyzowane informacje i ciekawostki o książce. Efekty? – wspaniałe prace, dzięki którym fantastyczna podróż po krainie Narnii zachęci każdego do przekroczenia wraz z bohaterami lektury drzwi szafy i ponownego odkrywania magii tego miejsca. Opiekun projektu: Ewa Matysek

 

Odsłony: 124

Kampanie i programy