WYCIECZKA KLAS CZWARTYCH DO BOCHNI

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: piątek, 21 listopad 2014 Aneta Miodek

16 października br. klasy 4a, 4b i 4c wybrały się na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić podziemną trasę turystyczną wraz z niezwykle interesującą ekspozycją multimedialną, dzięki której poznali historię wydobycia soli, trud górniczej pracy a także historię Polski. Dużą atrakcją okazała się podziemna przeprawa łodziami po zalanej solanką komorze oraz przejazd górniczą kolejką. Chętni mogli też zagrać w piłkę na unikatowym podziemnym boisku sportowym. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.