Wycieczka do Osikowej Doliny klasy II b

Kategoria: Z życia klas IV-VI Opublikowano: piątek, 21 listopad 2014 Aneta Miodek

8 listopada w sobotę  uczniowie klasy IIb wraz z rodzicami i wychowawcą panią mgr Pauliną Kopp uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Osikowej Doliny.

Była to doskonała zabawa i forma nauki, ekologii i zręczności manualnych. Każdy uczestnik zarówno uczeń jak i rodzic własnoręcznie wykonał dwie osikowe ozdoby: jeżyka oraz choinkę. Warsztaty w Osikowej Dolinie odbyły się w miłej i przyjemnej atmosferze.