Doświadczenia na świetlicy

Kategoria: Z życia świetlicy Opublikowano: poniedziałek, 24 luty 2020 Aneta Miodek

To już piąta część doświadczeń dla maluchów ze świetlicy szkolnej. Tym razem uczniowie klas pierwszych wykrywali skrobię w różnych produktach spożywczych. Zajęcia prowadziła pani mgr Aleksandra Żółtak nauczyciel przyrody i wychowawca świetlicy szkolnej. Dzieciaki wzbogaciły umiejętności badawcze  poprzez wykonywanie prostych doświadczeń. Doświadczenia bardzo podobały się uczniom i czekają z niecierpliwością na kolejne :)