Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Doświadczenia na świetlicy szkolnej

Kategoria: Z życia świetlicy Opublikowano: wtorek, 22 wrzesień 2020 Aneta Miodek

Uczniowie w ramach zajęć na świetlicy szkolnej klas pierwszych (sala 29) wykonywali proste doświadczenia. Dzieciaki sprawdzały czy znalezione w wakacje na plaży kamienie to bursztyny. Przy wykonywaniu doświadczenia wykorzystano tzw. metodę solankową: bursztyn unosi się na powierzchni słonej wody, podczas gdy inne substancje zazwyczaj opadają na dno. Dzieci nauczyły się bezpiecznie wykonywać doświadczenie, poznały nowe terminy i świetnie przy tym się bawiły.

Odsłony: 155

Kampanie i programy